صنایع کمپرسور باد کوشا

حوزه اصلی فعالیت گروه صنعتی کوشا به قرار ذیل میباشد. تولید انواع پمپ باد یا کمپرسور باد، کمپرسور اسکرو ، کمپرسور پیستونی ، مخزن پمپ باد و تامین قطعات آنها.

مخزن سازی کوشا با اتکا به تجربیات چندین ساله خود در سال 1396 شروع بکار نمود. با توجه به اینکه تقاضای مشتریان در زمینه تامین مخزن کمپرسور بسیار زیاد است. لذا تولیدی مخزن کوشا بر آن شد تا در اندازه های گوناگون دست به تولید مخزن بزند. از جمله تولیدات ما مخازن با لیتراژ 80، 150، 200، 250، 350، 500، 750، 1000 و 2000 می باشد.

درایر تبریدی

گروه صنعتی کوشا در تولید و تامین کمپرسور اسکرو و درایر تبریدی ، تله های آبگیر و تامین قطعات وابسته به کمپرسور اسکرو و درایر تبریدی فعالیت داشته و تا سه سال ضمانت کالا و ده سال خدمات پس از فروش در رابطه با کمپرسور اسکرو متعهد میگردد. درایر تبریدی ارائه شده توسط ما از بهترین برند تولید ترکیه یعنی شرکت میکروپور میباشد. و ما به واسطه نمایندگی درایر تبریدی میکروپور در ایران آنرا در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

کمپرسور اسکرو

در زمینه تولید و تامین کمپرسور اسکرو باید عرض کنم که گروه تولیدی کوشا در این زمینه به دو روش عمل میکند. اول اینکه کمپرسور اسکرو تولید خودمان را با ضمانت سه ساله در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. دوم اینکه در صورت درخواست شما کمپرسور اسکرو ساخت شرکت اطلس کوپکو را که به صورت کامل اورهال شده است. و در ایران استارت نخورده یا به اصطلاح کمپرسور اسکرو اروپا کار می باشد، در اختیارتان میگذاریم.

مخزن پمپ باد و کمپرسور پیستونی

مخزن سازی کوشا ظرفیت تولید 6000 عدد انواع مخزن پمپ باد در سال را دارا میباشد. و 30 نوع مختلف از مخزن کمپرسور پمپ باد با فشار و و لیتراژ گوناگون تولید مینماید. ما چشم انداز روشنی در شکوفایی صنعت و کارآفرینی مستمر داریم. و مفتخر هستیم با بهره گیری از تخصص و تجربیات نیروهای بومی و نیز ماشین آلات و تجهیزات به روز در امر تولید کمپرسور هوای فشرده، خدمت کوچکی به صنایع کشور عزیزمان نموده ایم.

آنچه کوشا را در عرصه رقابت داخلی موفق نموده، علم و دانش در خدمت تجربه است. که نتیجه آن تولید محصولات با کیفیت و ممتاز است. و نهایتا رضایت مشتریان و اعتماد ایشان را به دنبال دارد.

از اینکه مجموعه صنایع کمپرسور باد کوشا را در پیمایش مسیر پیشرفت در زمینه تولید انواع پمپ باد ، انواع کمپرسور اسکرو  انواع درایر تبریدی ، انواع مخزن پمپ باد ( مخزن کمپرسور ) و همچنین تامین قطعات آنها، همیاری می کنید ، کمال تشکر را داریم. و خرسند خواهیم شد پیشنهادات و نظرات خود را از طریق راه های ارتباطی ما ارسال فرمایید.

بهینه سازی شده در گوگل

قم – شهرک صنعتی شکوهیه – خروجی شهرک – سمت راست پلاک 5
دفتر کارخانه 36646094 – 025
دفتر فروش  56696799 – 021
شماره موبایل : 09302608888– 09302609999

منوی اصلی