ارسال رایگان

برای خرید بالای یک میلیون تومان

بازگشت وجه

در صورت نارضایتی شما

پرداخت امن

توسط کلیه کارت های شتاب

پشتیبانی 24 ساعته

در تمامی روزهای هفته

هدیه رایگان

با خرید بیش از 5 محصول

درباره کمپرسور کوشا

حوزه اصلی فعالیت صنایع کمپرسور کوشا به قرار ذیل میباشد: تولید کمپرسور پیستونی ، تولید کمپرسور اسکرو ، تولید مخزن کمپرسور ، فروش درایر تبریدی ، فروش کمپرسور اسکرو، پشتیبانی و تامین قطعات پمپ باد پیستونی و اسکرو.

صنایع کمپرسور کوشا با اتکا به تجربیات چندین ساله خود در سال ۱۳۹۶ شروع بکار نمود. با توجه به اینکه تقاضای مشتریان در این زمینه بسیار زیاد است. ما را به کورس رقابت در تولید مخزن کمپرسور ، تولید کمپرسور پیستونی ، تولید کمپرسور اسکرو ، فروش کمپرسور اسکرو و فروش درایر تبریدی وارد کرد. لذا ما را برآن داشت تا در اندازه های گوناگون دست به تولید بزنیم. 

پمپ باد پیستونی

این مجموعه ظرفیت تولید و ساخت مخزن تحت فشار ، ساخت کمپرسور پیستونی ، ساخت کمپرسور اسکرو و فروش درایر تبریدی را در ابعاد و سایزهای مختلف دارا میباشد. و ۳۰ نوع مختلف از مخزن کمپرسور ، با فشار و و لیتراژ گوناگون تولید مینماید. ما چشم انداز روشنی در شکوفایی صنعت و کارآفرینی مستمر داریم. و مفتخر هستیم با بهره گیری از تخصص و تجربیات نیروهای بومی و نیز ماشین آلات و تجهیزات به روز در امر تولید کمپرسور هوای فشرده، خدمت کوچکی به صنایع کشور عزیزمان نموده ایم.

آنچه کوشا را در عرصه رقابت داخلی موفق نموده، علم و دانش در خدمت تجربه است. که نتیجه آن تولید محصولات با کیفیت و ممتاز است. و نهایتا رضایت مشتریان و اعتماد ایشان را به دنبال دارد.

از اینکه ما را در پیمایش مسیر پیشرفت در زمینه تولید انواع پمپ باد یا کمپرسور هوای فشرده و ساخت مخزن تحت فشار همیاری می کنید. کمال تشکر را داریم. و خرسند خواهیم شد پیشنهادات و نظرات خود را از طریق راه های ارتباطی ما ارسال فرمایید.

جهت استعلام قیمت فروش کمپرسور پیستونی حتما با ما تماس بگیرید.

درایر تبریدی

همچنین در زمینه تامین و فروش درایر تبریدی، تله های آبگیر و تامین قطعات وابسته به کمپرسور اسکرو فعالیت داریم. درایر تبریدی ارائه شده توسط ما از بهترین برند تولید ترکیه یعنی شرکت میکروپور میباشد. و ما به واسطه عاملیت فروش درایر تبریدی میکروپور در ایران آنرا در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. یک سال ضمانت کالا و ده سال خدمات پس از فروش برای  فروش درایر تبریدی در نظر گرفته شده است.

حتما جهت یک خرید مناسب و با کیفیت، از ما استعلام قیمت درایر تبریدی را بگیرید.

کمپرسور اسکرو

در زمینه فروش کمپرسور اسکرو و همچنین در تولید کمپرسور باد اسکرو باید عرض کنم که از بهترین قطعات استفاده می شود. و آنرا با ضمانت سه ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله، در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

منوی اصلی